Hulajnoga - frajda i bezpieczeństwo

Na ulicy często spotykamy dzieci, poruszające się na hulajnodze. Frajda, bezpieczeństwo i szybkość poruszania się to niewątpliwe zalety poruszania na hulajnodze, wbrew pozorom nie jest ona skierowana tylko i wyłącznie dla dzieci i młodzieży. Dużym atutem hulajnogi jest fakt, że nie wymaga ona od nas wysokiej kondycji, czy siły. Hulajnogi są wykonane z lekkiego stopu aluminium, a rączki pokryte są miękką pianką co gwarantuje komfort a zarazem bezpieczeństwo jazdy. Kółeczka zaś powlekane są specjalnym kauczukiem, osadzone na łożyskach kulkowych.

Dla tych, którzy cenią sobie bezpieczeństwo a jednocześnie chcą cieszyć nieco brawurową jazdą hulajnoga jest doskonałym rozwiązaniem. Hulajnoga ma specjalną powierzchnię antypoślizgową o niskiej ścieralności dzięki czemu nie ryzykujemy poślizgu podczas jazdy a co za tym idzie upadku, natomiast rolę hamulca pełni ruchomy błotnik. Dodatkowym zabezpieczeniem może być naturalnie noszenie kasku oraz ochraniaczy na łokcie i kolana. Proste a jednocześnie bardzo wygodne i funkcjonalne rozwiązania zastosowane przy budowie hulajnogi sprawiają, że ma ona coraz większą liczbę zwolenników.

Dużym plusem hulajnogi jest również jej wielkość oraz niezwykła prostota w składaniu i rozkładaniu - dwa ruchy sprawiają, że hulajnoga jest już złożona. Mieści się ona bezproblemowo chociażby w bagażniku samochodu, dzięki czemu możemy swobodnie jeździć na hulajnodze np. na przedmieściach, w parku.

Bez wątpienia dużym atutem jest cena hulajnogi, która będzie znacząca mniejsza niż np. od roweru. Dobrej jakości hulajnogę możemy nabyć już za ok. 200 zł. Więc jak widzimy jazda na hulajnodze to niemal same plusy, dlatego też zachęcamy wszystkich do aktywnego korzystania z hulajnogi.

 
Copyright by © www.Sklep-Presto.pl 2010. Wszelkie Prawa Zastrzeżone.  
Warning: mysql_fetch_array() expects parameter 1 to be resource, boolean given in /include/functions.php on line 49

Warning: mysql_fetch_row() expects parameter 1 to be resource, boolean given in /include/functions.php on line 62
online: